ოზურგეთისა და ჩოხატაურის სწავლებისა და დასაქმების ხელშეწყობის ცენტრი იწყებს მიღებას დასაქმებისთვის საჭირო უნარების კურსის მეორე ნაკადზე
კურსზე განხილული იქნება შემდეგი საკითხები
თვითმენეჯმენტი და ეფექტური კომუნიკაციის უნარები
პრეზენტაციის ჩატარების უნარები
სამუშაოს მოძიებისა და გასაუბრების ტექნიკები
ციფრული უნარები
კურსში მონაწილეობა შეუძლია ყველას, ვინც ცხოვრობს გურიაში და 16 წელს გადააბიჯა, ვისაც სურს, განივითაროს უნარები, ისწავლოს და დასაქმდეს.
შერჩეული მონაწილეებისთვის კურსი დაფინანსებულია ევროკავშირის მიერ
კურსის ხანგრძლივობა 1 თვე (9 შეხვედრა).
რეგისტრაცია გაგრძელდება 25 მაისამდე
სამუშაოს მოძიების უნარების კურსი ტარდება პროექტის "უნარების განვითარება და დასაქმების ინოვაციური შესაძლებლობები საქართველოს რეგიონული განვითარებისთვის" ფარგლებში, რომელსაც ახორციელებს საქართველოს სტრატეგიული კვლევებისა და განვითარების ცენტრი (CSRDG), ახალგაზრდა პედაგოგთა კავშირსა და საქართველოს სამოქალაქო განვითარების ასოციაციასთან ერთად, გურიის, კახეთისა და ქვემო ქართლის რეგიონში.

Learning and Employment Support Centers of Ozurgeti and Chokhatauri Start Admission to the Second Stream of Job Search Skills Course
Training Topics
Self-management and effective communication skills
Presentation skills
Job search and interviewing techniques
Digital skills
The course is open to anyone who lives in Guria and is over 16 years old, who would like to develop skills, study and get a job.
The course for selected participants is funded by the European Union
Course duration 1 month (9 meetings).
Registration will last until May 25
The course is organized within the project "Skill Building and Innovative Job Opportunities for Regional Development of Georgia" implemented by the Georgian Center for Strategic Research and Development (CSRDG) in collaboration with Young Pedagoues' Union and the Georgian Civic Development Association in Guria, Kakheti and Kvemo Kartli region.