სამუშაო შეხვედრა სოფელ ნაგომრის საჯარო სკოლის ჯგუფთან
🔵 19 აპრილს ახალგაზრდა პედაგოგთა კავშირის წარმომადგენლების კონსულტირებითა და გურიის რეგიონის პარტნიორი სოფელ ნაგომარის საჯარო სკოლის სამუშაო ჯგუფის წევრების აქტიური ჩართულობით შემუშავდა და განისაზღვრა აქტიურ მშობელთა მხარდამჭერი ჯგუფის წევრების შესარჩევი კრიტერიუმები
🎯 სოფელ ნაგომარის საჯარო სკოლის ერთ-ერთ სტრატეგიულ მიზანს წარმოადგენს სასკოლო ცხოვრებაში მშობელთა ჩართულობის ხარისხის გაუმჯობესება
📝 🔎 მიზნის მისაღწევად მომზადდა მშობელთა ჩართულობის ხარისხის გაზრდის ხედვის დოკუმენტი, გაიწერა სამოქმედი გეგმა. მიმდინარე კვირის ფარგლებში, პანდემიის პირობებით დაწესებული შეზღუდვების გათვალისწინებით, იგეგმება შემუშავებული სტრატეგიის პრეზენტაცია სასკოლო საზოგადოებისთვის.
📌🔗 პროექტი „უკეთესი მომავლისთვის“ ხორციელდება გერმანული ფონდის „პური მსოფლიოს“ ფინანსური მხარდაჭერით.

Workshop with Nagomri Public School Group
On April 19, 2021 by the consultation with the representatives of the Young Pedagogues' Union and with the active involvement of the members of public school working group in the village of Nagomari, a partner of the Guria region, the selection criteria for the members of the active parent support group were determined.
Improving the quality of parental involvement in school life is one of the strategic goals of Nagomari Public School.
To achieve the goal, a vision document to increase the quality of parental involvement was prepared, and an action plan was written. During the current week, considering the restrictions imposed by the pandemic, it is planned to present the developed strategy to the school community.
The project "For a Better Future" is implemented with the financial support of the German Foundation "Bread World".