ტრენინგი კანვას ბიზნეს მოდელის სპეციფიკის შესახებ
2022 წლის 29-30 აპრილს ახალგაზრდა პედაგოგთა კავშირის ლიდერთა სკოლის და იდეებისა და მეწარმეობის ლაბორატორიის წევრებისთვის გაიმართა ტრენინგი კანვას ბიზნეს მოდელის სპეციფიკის შესახებ.
ტრენინგზე მოზარდებმა შექმნეს საწარმოს ბიზნეს მოდელები და დეტალურად განიხილეს როგორ ხდება ღირებულების შეთავაზება, მომხმარებელთა სეგმენტის და დისტრიბუციის არხების განსაზღვრა, ხარჯების სტრუქტურა და შემოსავლის ნაკადები.
აღსანიშნავია, რომ მონაწილეები ტრენინგზე მიღებული ცოდნის საფუძველზე მოამზადებენ ბიზნეს პროექტების პრეზენტაციებს და მოეწყობა საჯარო განხილვები კერძო და საჯარო უწყებების წარმომადგენლებთან.

Training on the specifics of the Canvas business model
📣 2022 April 29-30, leaders of the Young Pedagogues Union Leadership School and laboratory of ideas and entrepreneurship training was held for members of the business model kanvas specifics.
🟢 training youth together enterprise business models and discussed in detail how the value of the offer, customer segments and distribution channels, cost structure and revenue streams.
🟢 It should be noted that the participants of the training based on knowledge of the business to prepare projects and presentations will be held public hearings in private and public institutions.