შეხვედრა ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის მერის წარმომადგენლებთან
📢 24-25 მარტს, ახალგაზრდა პედაგოგთა კავშირის ბაზაზე არსებული სწავლებისა და დასაქმების ხელშეწყობის ცენტრის წარმომადგენლები შეხვდნენ ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის მერის წარმომადგენლებს.
🔹 ცენტრის წარმომადგენლებმა დამსწრეებს გააცნეს ის შესაძლებლობები, რომელსაც სთავაზობს სწავლებისა და დასაქმების ხელშეწყობის ცენტრი და ისაუბრეს მერის წარმომადგენლებთან თანამშრომლობის მნიშვნელობაზე.
🔹 გურიის რეგიონში, ოზურგეთში, ჩოხატაურსა და ლანჩხუთში ფუნქციონირებს სწავლებისა და დასაქმების ხელშეწყობის ცენტრი, რომელიც გთავაზობთ ინდივიდუალურ კარიერულ კონსულტაციას, გაძლევთ უნიკალურ შანსს, შეხვდეთ საუკეთესო ტრენერებსა და დარგის სპეციალისტებს, მიიღოთ დასაქმებისთვის საჭირო უნარ-ჩვევები და აუცილებელი ცოდნა.
🌍 რეგისტრაციისთვის ეწვიეთ ბმულს: https://forms.gle/N75dUXGnJtGf97Cc9
ცენტრის სერვისებით სარგებლობა არის სრულიად უფასო❗️❗️❗️
🇪🇺 პროექტები ხორციელდება ევროკავშირის ფინანსური მხარდაჭერით "განათლება დასაქმებისთვის" (Skills4jobs) პროგრამის ფარგლებში.

Meeting with the representatives of Ozurgeti Municipality Mayor
📢 On March 23, representatives of the Learning and Employment Support Centre organized meeting with representatives of the Mayor of Ozurgeti Municipality.
🔹 Coordinator of the Center introduced the opportunities offered by the Learning and Employment Support Centre and talked about the importance of cooperation with the representatives of the Mayor.
🔹 Learning and employment support center offers individual career counseling, gives you a unique chance to meet the best trainers and specialists, gain the necessary skills and knowledge for employment.
🇪🇺 The projects are implemented with the financial support of the European Union under the program "Education for Employment" (Skills4jobs).